SEPET 0
Sepetim
Sepetiniz boş...
ÜYE GİRİŞİ
Anasayfa / Destek / Güvenlik
TESLİMAT Teslimat Koşulları İADE KOŞULLARI İade Koşulları ÖDEME SEÇENEKLERİ Ödeme Seçenekleri GÜVENLİK Güvenlik SIK SORULAN SORULAR Sık Sorulan Sorular BİZE ULAŞIN Bize Ulaşın

Güvenlik

 
Site Güvenilirliği ?
 
Site ile kullanıcı arasındaki iletişim 256 Bit SSL Şifreleme güvenlik sertifikası ile yapılmaktadır. İletişimin bu sertifika kapsamında yapıldığı, yeni üyelik oluştururken ve ödeme aşamasında adres çubuğunda http://... yerine  https://.. ibaresi ile belirtilmektedir. Ayrıca, bu durum  kilit şeklinde bir işaretleme ile de belirtilmektedir.
 
Site'ye giriş anından itibaren, site inceleme sırasında ve alışverişin başlangıcından sonuçlanmasına kadar yaptığınız bütün hareketler ve verdiğiniz bütün bilgiler maximum tedbirler çerçevesinde   
saklanmakta ve hiç bir koşulda üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. Bu tedbirler çerçevesinde gereksiz hiç bir bilgi istenilmemektedir.
 
Kredi Kartı bilgileriniz kesinlikle kaydedilmemekte olup, Kredi kartı bilgileri anında ilgili banka sistemine aktarılarak ödeme yapılmaktadır. Online ödeme sisteminin bir parçası olan kredi kartı bilgileri site yönetimide dahil olmak üzere, hiç kimsenin ulaşması veya kayıt altına alması mümkün değildir.
 
  
BİZİ TAKİP EDİN
Sosyal Ağlarda Takipte Kalın
E-BÜLTEN
Yeniliklerden önce sizin haberiniz olsun
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Tüm sorularınızı cevaplıyoruz!
+90 216 567 58 50
SORU - CEVAP
Aklınıza takılan soruları sorun!
BİZE ULAŞIN
2016 © Tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki hiçbir görsel ve içerik izin alınmaksızın kullanılamaz.